Kožené capáčky Dadoos

České kožené capáčky pro miminka i předškoláky

Kožené balerínky Dadoos TOP Nela - různé barvy

Kožené balerínky Dadoos TOP Nela - různé barvy

NOVINKA. Kožené balerínky s koženou stélkou a gumičkami přes nárt

  • Cena: 850 Kč s DPH

Dostupnost: Šijeme na objednávku

Výrobce: Dadoos

NOVINKA - Budeme přijímat vždy jen omezený počet objednávek na tyto balerínky. Dodací lhůta cca 3 týdny!

Tyto balerínky lze vyrobit i v jiné barvě z aktuální nabídky kůží.  Gumičky máme v různých barvách. Po dohodě lze tyto balerínky udělat s gravírovaným motivem nebo s děrováním.

Jak zvolit velikost - u balerínek doporučejeme menší nadměrek, do 1 cm a na šířku nadměrek nepřidávat žádný. Doporučujeme přeměřit a do poznámky uvést míry A, B, C a F podle tohoto návodu. Po dohodě lze ušít v případě volné výrobní kapacity i ve velikostech pro dospělé. Kontaktujte nás na info@dadoos.cz.

Kožené balerínky z prvotřídní ekologicky šetrné kůže s koženou podrážkou. Tyto balerínky jsou částečně vypodšívkované měkoučkou kůží. Špička a strany jsou vystužené, aby držely tvar a nevytahaly se. Podrážka je kožená, ze silné, odolné kůže. Za hezkého počasí jsou balerínky vhodné i na ven. Uvnitř je měkoučká pěnová stélka s horní vrstvou z měkoučké kůže. Přes nárt mají kulaté gumičky, které netlačí a díky ní balerínky dobře drží na nožce.

 

Pro výrobu kožených capáčků Dadoos jsou použity vysoce kvalitní ekologicky šetrné materiály, které jsou nezávadné i pro nejmenší děti. Kůže je barvena nezávadnými barvami bez použití toxických ustalovačů (z tohoto důvodu mohou tmavší capáčky trochu barvit). Použitá kůže získala prestižní eko certifikát „Der Blaue Engel". Kožené capáčky Dadoos nesou značku Regionální produkt Jizerské hory.

Region

Údržba:

Kožené capáčky čistěte vlhkým hadříkem a mýdlovou vodou. Neperte, nesušte u zdrojů tepla ani v sušičce.
Pokud se podrážka uklouže, stačí ji navlhčit a lehce zdrsnit smirkovým papírem.
Upozorňujeme, že kožené capáčky tmavších barev mohou trochu barvit (z důvodu zdravotní nezávadnosti nejsou použity chemické ustalovače barev), doporučujeme ponožky tmavších barev.

 

Přihlášení