Kožené capáčky Dadoos

České kožené capáčky pro miminka i předškoláky

Kožené balerínky Dadoos Plus - gravírované

Kožené balerínky Dadoos Plus - gravírované

Novinka. Kožené balerínky z řady Dadoos Plus s gravírováním a páskem přes nárt.

  • Cena: 750 Kč s DPH

Dostupnost: Šijeme na objednávku

Výrobce: Dadoos

Tyto balerínky lze vyrobit i v jiné barvě z aktuální nabídky kůží. Mohou být i s jiným gravírovaným motivem (jen na světlé barvy kůže) nebo jednobarevné. Po dohodě lze tyto balerínky doplnit děrováním.

Jak zvolit velikost - u balerínek doporučejeme menší nadměrek, do 1 cm. Doporučujeme přeměřit a do poznámky uvést míry A, B, C a F podle tohoto návodu. Po dohodě lze ušít v případě volné výrobní kapacity i ve velikostech pro dospělé. Kontaktujte nás na info@dadoos.cz.

Kožené balerínky z prvotřídní ekologicky šetrné kůže s třívrstvou podrážkou. Řada Plus je oproti řadě Klasik odolnější, lépe padne a snadněji se udržuje. Ideální pro první krůčky i jako zdravá alternativa bačkůrek pro větší děti, za sucha i na ven. Balerínky mají vystuženou špičku a přes nárt pásek na suchý zip. Podrážka je z odolné 1,5 mm silné kůže, stélka z měkké pěnové pryže a bambusového froté.

 

Pro výrobu kožených capáčků Dadoos jsou použity vysoce kvalitní ekologicky šetrné materiály, které jsou nezávadné i pro nejmenší děti. Kůže je barvena nezávadnými barvami bez použití toxických ustalovačů (z tohoto důvodu mohou tmavší capáčky trochu barvit). Použitá kůže získala prestižní eko certifikát „Der Blaue Engel". Kožené capáčky Dadoos nesou značku Regionální produkt Jizerské hory.

Region

Údržba:

Kožené capáčky čistěte vlhkým hadříkem a mýdlovou vodou. Neperte, nesušte u zdrojů tepla ani v sušičce.
Pokud se podrážka uklouže, stačí ji navlhčit a lehce zdrsnit smirkovým papírem.
Upozorňujeme, že kožené capáčky tmavších barev mohou trochu barvit (z důvodu zdravotní nezávadnosti nejsou použity chemické ustalovače barev), doporučujeme ponožky tmavších barev.

 

Přihlášení