Kožené capáčky Dadoos

České kožené capáčky pro miminka i předškoláky

Dámské baleríny Dadoos PLUS děrované - různé barvy

Dámské baleríny Dadoos PLUS děrované - různé barvy

Novinka. Kožené balerínky z řady Dadoos Plus s koženou podrážkou a bambusovou stélkou.

  • Cena: 1490 Kč s DPH

Dostupnost: Šijeme na objednávku

Výrobce: Dadoos

Barefoot baleríny s odolnou koženou podrážkou, pěnovou vložkou a všitou bambusovou stélkou (v krémové, hnědé, tmavě šedé nebo v černé barvě). Využijete třeba na přezutí v kanceláři, doma, za sucha lze i na občasné nošení venku.

Tyto balerínky lze vyrobit i v jiné barvě. Barvu a motiv uveďte do poznámky. Zde najdete VZORNÍK BAREV KŮŽÍ. Zde je nabídka motivů na gravírování. U těchto balerínek lze také zvolit jiné umístění pásku lebo lemovací gumičku v různých barvách. 

Jak zvolit velikost - balerínky ušijeme na vaši nohu. Potřebujeme vědět délku nohou A, doporučujeme přeměřit a do poznámky uvést i míry B, C a E podle tohoto návodu. Balerínky šijeme spíše těsnější, po chvilce nošení kůže dost povolí a přizpůsobí se noze.

Kožené balerínky z prvotřídní ekologicky šetrné kůže s třívrstvou podrážkou. Řada Plus je oproti řadě Klasik odolnější, lépe padne a snadněji se udržuje. Ideální pro první krůčky i jako zdravá alternativa bačkůrek pro větší děti, za sucha i na ven. Balerínky mají vystuženou špičku a zdvojenou patu. Podrážka je z odolné 1,5 mm sílné kůže, stélka z měkké pěnové pryže a bambusového froté.

Pro výrobu balerín Dadoos jsou použity vysoce kvalitní ekologicky šetrné materiály, které jsou nezávadné i pro nejmenší děti. Kůže je barvena nezávadnými barvami bez použití toxických ustalovačů (z tohoto důvodu mohou tmavší capáčky trochu barvit). Použitá kůže získala prestižní eko certifikát „Der Blaue Engel". 

Přihlášení