Kožené capáčky Dadoos

České kožené capáčky pro miminka i předškoláky

Balerínky Dadoos PLUS jednobarevné - různé barvy

Balerínky Dadoos PLUS jednobarevné - různé barvy

Novinka. Kožené balerínky z řady Dadoos Plus s páskem přes nárt.

  • Cena: 700 Kč s DPH

Dostupnost: Šijeme na objednávku

Výrobce: Dadoos

Tyto balerínky lze vyrobit i v jiné barvě, barvu uveďte do poznámky. Zde najdete VZORNÍK BAREV KŮŽÍ. U těchto balerínek lze také zvolit jiné umístění pásku.

Jak zvolit velikost - u balerínek doporučejeme menší nadměrek než u capáčků, cca 1-1,2 cm. Doporučujeme přeměřit a do poznámky uvést míry A, B, C a F podle tohoto návodu. Po dohodě lze ušít v případě volné výrobní kapacity i ve velikostech pro dospělé za 1200 Kč. Kontaktujte nás na info@dadoos.cz.

Kožené balerínky z prvotřídní ekologicky šetrné kůže s třívrstvou podrážkou. Řada Plus je oproti řadě Klasik odolnější, lépe padne a snadněji se udržuje. Ideální pro první krůčky i jako zdravá alternativa bačkůrek pro větší děti, za sucha i na ven. Balerínky mají vystuženou špičku a zdvojenou patu. Podrážka je z odolné 1,5 mm sílné kůže, stélka z měkké pěnové pryže a bambusového froté.

Pro výrobu kožených capáčků Dadoos jsou použity vysoce kvalitní ekologicky šetrné materiály, které jsou nezávadné i pro nejmenší děti. Kůže je barvena nezávadnými barvami bez použití toxických ustalovačů (z tohoto důvodu mohou tmavší capáčky trochu barvit). Použitá kůže získala prestižní eko certifikát „Der Blaue Engel". Kožené capáčky Dadoos nesou značku Regionální produkt Jizerské hory.

Region

Údržba:

Kožené capáčky čistěte vlhkým hadříkem a mýdlovou vodou. Neperte, nesušte u zdrojů tepla ani v sušičce.
Pokud se podrážka uklouže, stačí ji navlhčit a lehce zdrsnit smirkovým papírem.
Upozorňujeme, že kožené capáčky tmavších barev mohou trochu barvit (z důvodu zdravotní nezávadnosti nejsou použity chemické ustalovače barev), doporučujeme ponožky tmavších barev.

 

Přihlášení