Kožené capáčky Dadoos

České kožené capáčky pro miminka i předškoláky

Na přání

3 Položky

Nevybrali jste si z naší nabídky? Chcete originální capáčky? Nebo potřebujete upravit střih? Nabízíme několik možností individuálních úprav podle vašich požadavků za malý příplatek. Úpravu je nutné objednat zvlášť níže. Více o možnostech úprav na přání zde

U capáčků s úpravou na přání může dojít k menšímu prodloužení dodací lhůty. Pozor, na capáčky upravené na přání se nevztahuje možnost výměny nebo vrácení.

U všech capáčků kromě vyšívaných není problém změna barvené kombinace, upravíme střih na míru, přidáme doplňkové děrování..

Pokud si přejete jinou úpravu, která v nabídce není, kontaktujte nás na info@dadoos.cz a uvidíme, jestli budeme schopni vyhovět vašemu přání. 

VNĚJŠÍ ŠVY U CAPÁČKŮ - Poslední dobou se často ptáte na možnost ušít capáčky se švy vně. Na přání není problém takto capáčky ušít, ale v nabídce eshopu nejsou a to z důvodu, že se mi při testování úplně neosvědčily, také maminky, které si takto capáčky nechaly ušít potvrzutí, že klasické capáčky se švy uvnitř jsou lepší, lépe sedí, víc vydrží. Švy vně si děti často přišlapávají, zakopávají o ně a hlavně se šlape na šití, šev není překryt kůží a tak se švy mohou brzy prodřít. Používám velmi pevné obuvnické nitě, prošívám několikrát, přesto nevydrží vše. Pokud je správně zvolená velikost a capáčky dobře sedí i na šířku, není se švy uvnitř problém, děti je necítí, zvenku nikde nevyčnívá nic, co by si mohly přišlápnout. V případě, že švy vně chcete, není problém domluvit se na emailu info@dadoos.cz.

Zobraziť:
 • Zmena farevné kombinácie

  Máte možnost zvolit u capáčků jinou barevnou kombinaci. Tuto...

  Dostupnosť: Šijeme na objednávku

 • Dierovanie

  Doplňkové děrování, aby capáčky byly více prodyšné.

  Dostupnosť: Šijeme na objednávku

  • od 0,36 € s DPH
 • Zmena strihu

  Možnost úpravy střihu na míru.

  Dostupnosť: Šijeme na objednávku

  • 0,61 € s DPH
   ks

Prihlásenie