Kožené capáčky Dadoos

České kožené capáčky pro miminka i předškoláky

NOVINKA Kožené capáčky Dadoos PLUS

9 položiek

NOVINKA! Dadoos PLUS - nová řada českých kožených capáčků. Na základě požadavků a referencí našich zákazníků jsme připravili inovovanou řadu capáčků Dadoos. Naše kožené capáčky jsou nyní ještě vychytanější, odolnější, lépe padnoucí, barevnější. Stejně jako řada Klasik mají třívrstvou podrážku, jsou vyrobené z prvotřídních, ekologicky šetrných materiálů s atestem pro děti do 3 let a jsou šité v ČR, v Jizerkých horách v malé rodinné dílně.

A v čem jsou Dadoos Plus lepší?
+ Mají inovovaný střih, ještě více místa v oblasti prstů. Naopak méně místa je v oblasti paty, jsou více vykrojené a lépe tak sedí kolem kotníku.
+ Díky zdvojené patě sedí lépe, kůže se nahrne.
+ Mají stahovací gumičku, díky olivce si přizpůsobíte, aby padly na každou nožku. Už žádné otlačené kotníky nebo naopak vyzouvající se capáčky.
+ Budete si moci vybírat rovnou ze tři střihů v každé velikosti. Kromě klasického střihu bude ve standardní nabídce i střih na užší a široké nožky. Samozřejmě bude také možné ušít capáčky na míru podle dodaných obrysů.
+ Jsou odolnější. Podrážka u Dadoos Plus je vyrobena z nové silnější a odolnější kůže než u klasických Dadůsek. Pěnová vložka a bambusové froté pro velký úspěch zůstávají. Navíc mají Dadoos Plus dvě vrstvy kůže na špičce, která je nejnamáhanějším místem na capáčcích.
+ Snáz se udržují. Celou vnější část capáčků stačí otírat vlhkým hadříkem.
+ Dadoos Plus vám ušijeme v jakékoliv barevné kombinaci z aktuální nabídky kůži. Ani v případě, že zvolíte jinou barvu, než je v nabídce, nepřijdete o možnost vrácení ve 14ti denní lhůtě.
+ Nabídku designů budeme rozšiřovat.

Zobraziť:

Prihlásenie