Kožené capáčky Dadoos

České kožené capáčky pro miminka i předškoláky

Použité materiály

Capacek

Pro výrobu kožených capáčků používáme pouze vysoce kvalitní certifikované materiály bezpečné i pro nejmenší děti. Většina materiálů je certifikována eko – certifikáty, pro jejichž získání musí materiály splňovat přísnější kritéria než jsou stanovena českým zákonem pro výrobky pro děti do 3 let. Všechny použité materiály pocházejí z Evropy, většinou z ČR a Německa.

Kůže

Kožené capáčky Dadoos jsou vyrobené z měkoučké hověziny z Německa. Koželužna, která nám kůži dodává, byla vyhlášena nejlepší koželužnou světa roku 2011 a jako jediná na světě získala pro své produkty eko – certifikát Der Blaue Engel. Kůže je zpracována ekologickým minerálním činěním, při němž se nepoužívají nebezpečné toxické látky (formaldehyd, šestimocný chrom aj.). Můžete si být jistí, že kožené capáčky Dadoos jsou pro vaše děti naprosto bezpečné i když je “ochutnají”. Naše kůže je vysoce odolná, díky tomu vydrží déle než většina levnějších capáčků a vypadají i po několika měsících nošení zachovale. Kůže je opravdu měkoučká, nožičku nijak neomezuje, nikde netlačí.

Pěnová pryž

Kožené capáčky mají měkkou vložku z 3 mm pěnové pryže s certifikací Öko-Tex Standard 100. Stejný materiál se používá na vložky do klasické dětské obuvi. Vložka pomáhá tlumit nárazy při chůzi a tím chrání páteř. Díky vložce jsou navíc capáčky velmi pohodlné a lépe sedí na noze. Materiál je dodáván ze Španělska, zpracován v ČR.

Bambusové froté

Naše kožené capáčky mají chodidlo podšité bambusovým froté. Tento materiál je vyráběn v ČR a testován pro děti do 3 let. Bambusové froté je výborně savé, odvádí pot, je antialergické, antibakteriální (pomáhá zamezovat plísním).

 

 

Prihlásenie