Kožené capáčky Dadoos

České kožené capáčky pro miminka i předškoláky

Kožené capáčky Dadoos Huba (zelená)

Kožené capáčky Dadoos Huba (zelená)

Kožené capáčky ručně vyráběné v ČR. Ekologicky šetrné materiály, třívrstvá podrážka, originální design.

  • Cena: 19,50 € s DPH

Dostupnosť: Šijeme na objednávku

Výrobca: Dadoos

Kožené capáčky z prvotřídní ekologicky šetrné kůže s třívrstvou podrážkou. Ideální pro první krůčky i jako zdravá alternativa bačkůrek pro větší děti, za sucha i na ven. Ručně vyrobeno v ČR.

Kožené capáčky Dadoos Houba z výrazné světle zelené kůže jsou zdobené našitou aplikací s gravírováním. Capáčky mají praktickou tmavou podrážku. Upozorňujeme, že nastavení vašeho monitoru může barvy zkreslovat. Po dohodě je možné aplikaci našít na jinou barvu kůže z nabídky.

Kožené capáčky Dadoos podporují správný vývoj nožiček už od prvních krůčků. Měkká kožená podrážka umožnuje při chůzi aktivní zapojení svalů, jejichž posílení je nezbytné pro správné postavení paty i klenby. Kožené capáčky Dadoos nabízejí výhody chůze naboso a zároveň nožičku chrání. Neklouzavá podrážka pomáhá zvládnout první nejisté krůčky, měkká pěnová vložka tlumí nárazy při chůzi a tím chrání páteř. Bambusové froté uvnitř capáčků saje a odvádí pot a je přirozeně antibakteriální (zamezuje plísním). Kožené capáčky Dadoos jsou měkoučké, nožičky nijak neomezují, nikde netlačí. Kožené capáčky se snadno se nazouvají a díky gumičce kolem kotníku na nožičce dobře drží. Vhodné i na vyšší nárt.

Capacek

Pro výrobu kožených capáčků Dadoos jsou použity vysoce kvalitní ekologicky šetrné materiály, které jsou nezávadné i pro nejmenší děti. Kůže je barvena nezávadnými barvami bez použití toxických ustalovačů (z tohoto důvodu mohou tmavší capáčky trochu barvit). Použitá kůže získala prestižní eko certifikát „Der Blaue Engel". Kožené capáčky Dadoos nesou značku Regionální produkt Jizerské hory.

Region

Údržba:

Kožené capáčky čistěte vlhkým hadříkem a mýdlovou vodou. Neperte, nesušte u zdrojů tepla ani v sušičce.
Pokud se podrážka uklouže, stačí ji navlhčit a lehce zdrsnit smirkovým papírem.
Upozorňujeme, že kožené capáčky tmavších barev mohou trochu barvit (z důvodu zdravotní nezávadnosti nejsou použity chemické ustalovače barev), doporučujeme ponožky tmavších barev.

Jak zvolit správnou velikost:

Pro zvolení správné velikosti je potřeba změřit obě nožičky. Vnitřní délka capáčků musí být o 1-1,5 cm delší než délka větší nožičky. Více o tom, jak správně nožky změřit, najdete zde.
Správnou velikost pak zvolte podle velikostní tabulky. Pokud si nejste výběrem velikosti jistí, kontaktujte nás na info@dadoos.cz.

 

Prihlásenie